Inloggen Registreren
Welkom op de coaches community van België en Nederland. Log in of registreer om de database te bezoeken.
Afdrukken
bel.png
Land: België
Provincie / Regio: Limburg (BE)
Club: K.Peer.SV
Leeftijdscategorie: Jonger dan U13 of de U21 ploeg
Zoekt volgende functie: Jeugdcoach
Diploma vereist?: Niet vereist

Informatie

Beste,

Onze huidige U17 ploeg wordt volgend seizoen U21. Zij zijn afgelopen seizoen in het eerste deel kampioen geworden en ook in het tweede deel staan ze in de top drie. Wij zijn opzoek naar een gemotiveerde jeugdtrainer die deze toppers kan begeleiden bij de stap naar de grote jongens. Op termijn zijn hier doorgroei mogelijkheden naar de senioren (T2/T1), indien gewenst. Enige ervaring is gevraagd al is een diploma niet verplicht. Onze club is gesitueerd aan de Skipiste van Peer. K.Peer.SV is een warme familieclub die de laatste twee jaren zeer veel stappen heeft gezet. Zo hadden we 7 jaar geleden 2 jeugdploegen, momenteel 6 en volgend seizoen minstens 10 jeugdploegen. Ook voor deze ploegen (leeftijd tot U13) zoeken wij nog enkele gemotiveerde jeugdtrainers.
Bij interesse nodigen wij je graag uit op onze club.

Met vriendelijke groeten,

Birger Meuwis
Bestuurslid K.Peer.SV
Jeugdtrainer? HIER!
Meer Informatie klik hier
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Trainervoetbal
Gratis documenten Feyenoord / OHL / Voeding voor voetballers - mailchi.mp/e11c7851fa66/g… pic.twitter.com/acqNZOqmYC
Trainervoetbal
Nieuwe pas- en trapvorm: DS inspelen en openen andere zijde + bezetting voor doel trainervoetbal.com/index.php/down…
Trainervoetbal
GRATIS oefenvorm: DS inspelen en openen andere zijde (Opwarming) trainervoetbal.com/index.php/down…
Trainervoetbal
Nieuwe vacature: UEFA B trainer trainervoetbal.com/index.php/vaca…
 

Enquête

Ik vind deze website ...